за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
adidas TERREX R.RDY
Код на производ: HQ3557
adidas

adidas TERREX R.RDY

Код на производ: HQ3557
Код на производителот: LJA03
Лесните женски outdoor патики adidas TERREX RAIN.RDY обезбедуваат совршена рамнотежа помеѓу заштитата и поддршката. Од обични прошетки до планинарења за викенд, овие патики се дизајнирани од жени за жени. Направени се со еластичен отвор за да се обезбеди удобност и поддршка при секое движење. Гумениот ѓон Continental обезбедува неверојатна влечна сила и држење на секој терен. Останувајќи суви благодарение на водоотпорната технологија RAIN.RDY и со најмалку 50% рециклирани материјали, овие патики преземаат чекори во вистинската насока за да помогнат во запирање на пластичниот отпад. Спецификација: Длабок профил Врвки Мрежест горен дел со беспрекорни слоеви Поставени околу глуждот RAIN.RDY технологија ЕВА среден ѓон Continental™ гумен ѓон.
9.188 ДЕН
9.188 ДЕН
9.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Лесните женски outdoor патики adidas TERREX RAIN.RDY обезбедуваат совршена рамнотежа помеѓу заштитата и поддршката. Од обични прошетки до планинарења за викенд, овие патики се дизајнирани од жени за жени. Направени се со еластичен отвор за да се обезбеди удобност и поддршка при секое движење. Гумениот ѓон Continental обезбедува неверојатна влечна сила и држење на секој терен. Останувајќи суви благодарение на водоотпорната технологија RAIN.RDY и со најмалку 50% рециклирани материјали, овие патики преземаат чекори во вистинската насока за да помогнат во запирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел со беспрекорни слоеви
 • Поставени околу глуждот
 • RAIN.RDY технологија
 • ЕВА среден ѓон
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas TERREX R.RDY
  Патики
  adidas TERREX R.RDY