за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
Код на производ: ID6715
adidas

adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX

Код на производ: ID6715
Код на производителот: LZV66
Ослободете се од стресот со медитативно движење во планините, скокнете во женските патики за трчање adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX за да се поврзете со природата и да го пронајдете вашиот тек. Направена за удобност, технологијата GORE-TEX Invisible Fit ви овозможува да авантурирате на кој било терен, во сите временски услови. Тие се целосно водоотпорни и брзо се сушат, така што вашите стапала ќе останат суви до крај. Лесната, флексибилна конструкција се движи со вас додека се качувате по стрмни патеки. Ултра лесниот среден ѓон Lightstrike ви овозможува брзо и пргаво патување низ различни терени, додека гумениот надворешен ѓон Continental™ обезбедува извонредно држење, без оглед на површината. И со инженерски мрежест горен дел за удобно, сигурно вклопување, ќе се чувствувате опуштено до врвот, без разлика колку е далеку. Направен од низа рециклирани материјали, горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Изграден горен дел од мрежа со слоеви отпорни на триење GORE-TEX Invisible Fit мембрана Lightstrike среден ѓон Continental™ гумен ѓон.
9.988 ДЕН
9.988 ДЕН
9.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ослободете се од стресот со медитативно движење во планините, скокнете во женските патики за трчање adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX за да се поврзете со природата и да го пронајдете вашиот тек. Направена за удобност, технологијата GORE-TEX Invisible Fit ви овозможува да авантурирате на кој било терен, во сите временски услови. Тие се целосно водоотпорни и брзо се сушат, така што вашите стапала ќе останат суви до крај. Лесната, флексибилна конструкција се движи со вас додека се качувате по стрмни патеки. Ултра лесниот среден ѓон Lightstrike ви овозможува брзо и пргаво патување низ различни терени, додека гумениот надворешен ѓон Continental™ обезбедува извонредно држење, без оглед на површината. И со инженерски мрежест горен дел за удобно, сигурно вклопување, ќе се чувствувате опуштено до врвот, без разлика колку е далеку. Направен од низа рециклирани материјали, горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Изграден горен дел од мрежа со слоеви отпорни на триење
 • GORE-TEX Invisible Fit мембрана
 • Lightstrike среден ѓон
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX
  Патики
  adidas TERREX SOULSTRIDE FLOW GTX