за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
Код на производ: IE9358
adidas

adidas TRAE UNLIMITED

Код на производ: IE9358
Код на производителот: LYZ88
adidas TRAE UNLIMITED се машки парики за кошарка инспирирани од играта на познатиот кошаркар Треј Јанг. Треј Јанг маршира во ритамот на сопствениот тапан. Неговите кошаркарски патики со потпис на adidas имаат низок крој и среден ѓон Bounce кој одговара на секој ваш потег. Класичните 3-Stripes се одликува со гребен, текстуриран дизајн кој се протега од прстите до средината на стапалото. Гумениот надворешен ѓон со странични зони за држење ви овозможува влечење додека го менувате правецот или брзо сечете.Спецификација: Машки патики за кошарка Среден Bounce ѓон Гумен ѓон.
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TRAE UNLIMITED се машки парики за кошарка инспирирани од играта на познатиот кошаркар Треј Јанг. Треј Јанг маршира во ритамот на сопствениот тапан. Неговите кошаркарски патики со потпис на adidas имаат низок крој и среден ѓон Bounce кој одговара на секој ваш потег. Класичните 3-Stripes се одликува со гребен, текстуриран дизајн кој се протега од прстите до средината на стапалото. Гумениот надворешен ѓон со странични зони за држење ви овозможува влечење додека го менувате правецот или брзо сечете.
Спецификација:

 • Машки патики за кошарка
 • Среден Bounce ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID1811
  5.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики ID1808
  5.030 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TRAE UNLIMITED
  Патики
  adidas TRAE UNLIMITED