за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
Код на производ: IF5707
adidas

adidas TERREX TRAILMAKER

Код на производ: IF5707
Код на производителот: KZU67
adidas TERREX TRAILMAKER се полудлабоки детски планинарски патики кои обезбедуваат лесно чувство и водоотпорна заштита. Удобноста на нозете ги прави среќни малите истражувачи. Земете го вашето малечко на планинарење со вас во овие патики на adidas. Тие обезбедуваат лесно чувство на патики за трчање со трајна поддршка и стисок за лесно преминување преку лизгави карпи и кал. Технологијата RAIN.READY ги одржува стапалата топли и обезбедува чувство на сувост при влажни услови, а полудлабокиот профил штити од несакани камења. Спецификација: Детски планинарски патики Полудлабок профил Врвки Водоотпорен текстилен горен дел Лесен среден ѓон RAIN.READY технологија Гумен ѓон.
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
6.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TERREX TRAILMAKER се полудлабоки детски планинарски патики кои обезбедуваат лесно чувство и водоотпорна заштита. Удобноста на нозете ги прави среќни малите истражувачи. Земете го вашето малечко на планинарење со вас во овие патики на adidas. Тие обезбедуваат лесно чувство на патики за трчање со трајна поддршка и стисок за лесно преминување преку лизгави карпи и кал. Технологијата RAIN.READY ги одржува стапалата топли и обезбедува чувство на сувост при влажни услови, а полудлабокиот профил штити од несакани камења.
Спецификација:

 • Детски планинарски патики
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Водоотпорен текстилен горен дел
 • Лесен среден ѓон
 • RAIN.READY технологија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas TERREX TRAILMAKER
  Патики
  adidas TERREX TRAILMAKER