за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas DROPSET
adidas DROPSET
adidas DROPSET
adidas DROPSET
adidas DROPSET
adidas DROPSET
adidas DROPSET
adidas DROPSET
Код на производ: HQ8777
adidas

adidas DROPSET

Код на производ: HQ8777
Код на производителот: MBV51
Чувството на тегови во вашите раце, тропотот на плочите...ништо не го комплетира доброто вежбање во теретана како овие патики на adidas. Тие обезбедуваат извонредна рамнотежа помеѓу перформансите и безбедноста за време на тренингот. Спустот на предното стапало од 6 мм ви дава рамна и стабилна платформа и ви помага да ја пронајдете вашата нога кога кревате тешки тежини. Средниот ѓон со двојна густина обезбедува удобност и контролирана стабилност, додека цврстиот надворешен ѓон Traxion го штити вашето стапало. Овие патики се направени од низа рециклирани материјали, а горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина, што е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на проблемот со пластичниот отпад. Спецификација: Машки патики за тренинг Прилагодлив систем за прицврстување Текстилен горен дел со синтетички слоеви Поддржувачки TPU страничен ѕид за стабилност на средината на стапалото и петата Гумениот ѓон обезбедува одлично држење Направени од делумно рециклирани материјали.
7.988 ДЕН
7.988 ДЕН
7.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Чувството на тегови во вашите раце, тропотот на плочите...ништо не го комплетира доброто вежбање во теретана како овие патики на adidas. Тие обезбедуваат извонредна рамнотежа помеѓу перформансите и безбедноста за време на тренингот. Спустот на предното стапало од 6 мм ви дава рамна и стабилна платформа и ви помага да ја пронајдете вашата нога кога кревате тешки тежини. Средниот ѓон со двојна густина обезбедува удобност и контролирана стабилност, додека цврстиот надворешен ѓон Traxion го штити вашето стапало. Овие патики се направени од низа рециклирани материјали, а горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина, што е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на проблемот со пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Прилагодлив систем за прицврстување
 • Текстилен горен дел со синтетички слоеви
 • Поддржувачки TPU страничен ѕид за стабилност на средината на стапалото и петата
 • Гумениот ѓон обезбедува одлично држење
 • Направени од делумно рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики EH0952
  3.094 ДЕН
  Заштеда 50%
  6.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas DROPSET
  Патики
  adidas DROPSET