за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
adidas TRAE UNLIMITED
Код на производ: IG0704
adidas

adidas TRAE UNLIMITED

Код на производ: IG0704
Код на производителот: LYZ85
adidas TRAE UNLIMITED се детски кошаркарски патики за тинејџери кои овозможуваат непречено движење. Треј Јанг маршира во ритамот на сопствениот тапан. Неговите препознатливи кошаркарски чевли имаат плиток профил и BOUNCE среден ѓон кој одговара на секој ваш потег. Класичните ленти на adidas се карактеризираат со назабен, текстуриран дизајн кој се протега од прстите до средината на стапалото. Гумениот надворешен ѓон со странични влечни зони ви овозможува влечење додека го менувате правецот или брзо сечете низ теренот. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилен горен дел Текстилен ентериер BOUNCE среден ѓон Гумен ѓон.
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TRAE UNLIMITED се детски кошаркарски патики за тинејџери кои овозможуваат непречено движење. Треј Јанг маршира во ритамот на сопствениот тапан. Неговите препознатливи кошаркарски чевли имаат плиток профил и BOUNCE среден ѓон кој одговара на секој ваш потег. Класичните ленти на adidas се карактеризираат со назабен, текстуриран дизајн кој се протега од прстите до средината на стапалото. Гумениот надворешен ѓон со странични влечни зони ви овозможува влечење додека го менувате правецот или брзо сечете низ теренот.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Текстилен ентериер
 • BOUNCE среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas TRAE UNLIMITED
  Патики
  adidas TRAE UNLIMITED