за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
NIKE Pegasus Turbo
Код на производ: DM3414-005
NIKE

NIKE Pegasus Turbo

Код на производ: DM3414-005
Дозволете женските патики за трчање Nike Pegasus Turbo да ви помогнат да ги поминете тешките километри. Дизајнирани со пердувести, рециклиран горен дел, тие даваат еластично, точно чувство. Комплетни со лесна пена, овие патики се изградени за да ви помогнат да го забрзате темпото без да ја жртвувате удобноста, додека го следите вашето лично најдобро. Овој безвременски модел е одговорно конструиран од рециклирани материјали, притоа задржувајќи ги сите познати карактеристики што го прават да се истакнува. Спецификација: Плиток профил Врвки Плетен горен дел Zoom X среден ѓон.
10.790 ДЕН
10.790 ДЕН
10.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Дозволете женските патики за трчање Nike Pegasus Turbo да ви помогнат да ги поминете тешките километри. Дизајнирани со пердувести, рециклиран горен дел, тие даваат еластично, точно чувство. Комплетни со лесна пена, овие патики се изградени за да ви помогнат да го забрзате темпото без да ја жртвувате удобноста, додека го следите вашето лично најдобро. Овој безвременски модел е одговорно конструиран од рециклирани материјали, притоа задржувајќи ги сите познати карактеристики што го прават да се истакнува.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Плетен горен дел
 • Zoom X среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB7806-001
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Pegasus Turbo
  Патики
  NIKE Pegasus Turbo