за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
Код на производ: 3026953-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM

Код на производ: 3026953-001
10.790 ДЕН
10.790 ДЕН
7.553 ДЕН
Заштеда: 3.237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025522-800
8.392 ДЕН
Заштеда 20%
10.490 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM
Патики
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA HOVR PHANTOM 3 BHM