за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
adidas TERREX AX4 MID GTX
Код на производ: HQ1049
adidas

adidas TERREX AX4 MID GTX

Код на производ: HQ1049
Код на производителот: LRH49
adidas TERREX AX4 MID GTX се лесни, водоотпорни и разновидни женски планинарски патики направени за истражување и луда забава на отворено. После секоја планинарска авантура во овие патики, ќе можете да ги „слушнете“ стапалата како им се заблагодаруваат. Нивниот дизајн го комбинира лесното чувство на трчање по патека со стабилноста на полудлабоки патики за планинарење. Преминувањето на потоката и влажните патеки се дел од доброто искуство кога имате GORE-TEX мембрана за да ве одржува суви. Надворешниот ѓон Continental™ од гумен зафатен во сите услови значи дека можете да им верувате на овие патики и да ја преземете секоја авантура што ја сакате, знаејќи дека вашите стапала ќе бидат удобни. Спецификација: Женски планинарски патики Полудлабок профил Врвки Мрежест и синтетички горен дел со водоотпорна GORE-TEX мембрана Лесно чувство Лого на adidas Continental™ гумен ѓон.
9.188 ДЕН
9.188 ДЕН
9.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TERREX AX4 MID GTX се лесни, водоотпорни и разновидни женски планинарски патики направени за истражување и луда забава на отворено. После секоја планинарска авантура во овие патики, ќе можете да ги „слушнете“ стапалата како им се заблагодаруваат. Нивниот дизајн го комбинира лесното чувство на трчање по патека со стабилноста на полудлабоки патики за планинарење. Преминувањето на потоката и влажните патеки се дел од доброто искуство кога имате GORE-TEX мембрана за да ве одржува суви. Надворешниот ѓон Continental™ од гумен зафатен во сите услови значи дека можете да им верувате на овие патики и да ја преземете секоја авантура што ја сакате, знаејќи дека вашите стапала ќе бидат удобни.
Спецификација:

 • Женски планинарски патики
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Мрежест и синтетички горен дел со водоотпорна GORE-TEX мембрана
 • Лесно чувство
 • Лого на adidas
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas TERREX AX4 MID GTX
  Патики
  adidas TERREX AX4 MID GTX