за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
Код на производ: 3026436-401
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt

Код на производ: 3026436-401
Унисекс детските патики за тренинг Under Armor Project Rock 5 Disrupt се дизајнирани да ви помогнат да ги надминете вашите граници и секогаш да бидете подготвени за нови предизвици. Издржливиот мрежест горен дел е лесен, прозрачен и растеглив и обезбедува стратешка поддршка токму онаму каде што е најпотребно. Обликуваниот TPU ремен од петицата до средината на стапалото за да ја стабилизира вашата петица додека овозможува мобилност на предното стапало. UA HOVR™ перничето го намалува ударот, ја враќа енергијата и го поттикнува понатамошното напредување. UA TriBase™ го максимизира контактот со земјата, промовира природно движење и обезбедува флексибилност. Спецификација: Унисекс детски патики за тренинг Мрежест горен дел UA HOVR™ перниче Врвки Плиток профил UA TriBase™.
9.390 ДЕН
9.390 ДЕН
7.512 ДЕН
Заштеда: 1.878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4.5 36.5 23.5
 • 5 37.5 24
 • 5.5 38 24.5
 • 6 38.5 25
 • 6.5 39 25.5
 • 7 40 26
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Унисекс детските патики за тренинг Under Armor Project Rock 5 Disrupt се дизајнирани да ви помогнат да ги надминете вашите граници и секогаш да бидете подготвени за нови предизвици. Издржливиот мрежест горен дел е лесен, прозрачен и растеглив и обезбедува стратешка поддршка токму онаму каде што е најпотребно. Обликуваниот TPU ремен од петицата до средината на стапалото за да ја стабилизира вашата петица додека овозможува мобилност на предното стапало. UA HOVR™ перничето го намалува ударот, ја враќа енергијата и го поттикнува понатамошното напредување. UA TriBase™ го максимизира контактот со земјата, промовира природно движење и обезбедува флексибилност.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики за тренинг
 • Мрежест горен дел
 • UA HOVR™ перниче
 • Врвки
 • Плиток профил
 • UA TriBase™

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
  Патики
  UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt