за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
adidas Shift FORWARD
Код на производ: ID1779
adidas

adidas Shift FORWARD

Код на производ: ID1779
Код на производителот: Z2022
adidas Shift FORWARD се машки патики за трчање. Кога ќе почувствувате како вашиот чекор се измазнува во мазно, ритмичко темпо, трчањето е полесно. Овие патики за трчање adidas Shift FWD со конструирани шуплини во средниот ѓон се дизајнирани да го оптимизираат движењето нанапред. Мрежестиот горен дел со стратешки отвори за проветрување за вентилација нуди удобно вклопување. 3D обликуваната потпетица обезбедува сигурно, заклучено вклопување што ви помага да трчате без одвраќање, милја по милја. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки патики за трчање Направени од најмалку 50% рециклирана содржина Врвки.
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Shift FORWARD се машки патики за трчање. Кога ќе почувствувате како вашиот чекор се измазнува во мазно, ритмичко темпо, трчањето е полесно. Овие патики за трчање adidas Shift FWD со конструирани шуплини во средниот ѓон се дизајнирани да го оптимизираат движењето нанапред. Мрежестиот горен дел со стратешки отвори за проветрување за вентилација нуди удобно вклопување. 3D обликуваната потпетица обезбедува сигурно, заклучено вклопување што ви помага да трчате без одвраќање, милја по милја. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Направени од најмалку 50% рециклирана содржина
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID1872
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  adidas Shift FORWARD
  Патики
  adidas Shift FORWARD