за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
NIKE Star Runner 3
Код на производ: DA2776-800
NIKE

NIKE Star Runner 3

Код на производ: DA2776-800
Nike Star Runner 3 се патики за трчање наменети за момчиња и девојчиња. Овие разновидни патики се совршени за сите ваши активности, од трчање до скокање до играње. Тие ви даваат издржливост и дишење таму каде што ви е најпотребно, со неверојатна флексибилност и удобност при секој чекор. Горниот дел е направен со комбинација од рециклирана мрежеста ткаенина на палецот и издржлива синтетичка кожа на петицата. Пломбите од пена во средниот ѓон го намалуваат притисокот и обезбедуваат удобност при секој чекор. Меките перничиња го покриваат глуждот и внатрешноста на патиките за чувство на дополнителна удобност. Гумениот ѓон со флексибилни делови и текстура во форма на ѕвезди го следи природното движење на стапалото и обезбедува оптимална тракција. Овие патики се направени од најмалку 20% рециклирани материјали, вклучително и рециклирана гума Nike Grind. Спецификација: Lifestyle патики за момчиња и девојчиња Плиток профил Мрежест горен дел со облоги од синтетичка кожа Перничиња од пена во средниот ѓон Гумен ѓон.
3.590 ДЕН
3.590 ДЕН
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Star Runner 3 се патики за трчање наменети за момчиња и девојчиња. Овие разновидни патики се совршени за сите ваши активности, од трчање до скокање до играње. Тие ви даваат издржливост и дишење таму каде што ви е најпотребно, со неверојатна флексибилност и удобност при секој чекор. Горниот дел е направен со комбинација од рециклирана мрежеста ткаенина на палецот и издржлива синтетичка кожа на петицата. Пломбите од пена во средниот ѓон го намалуваат притисокот и обезбедуваат удобност при секој чекор. Меките перничиња го покриваат глуждот и внатрешноста на патиките за чувство на дополнителна удобност. Гумениот ѓон со флексибилни делови и текстура во форма на ѕвезди го следи природното движење на стапалото и обезбедува оптимална тракција. Овие патики се направени од најмалку 20% рециклирани материјали, вклучително и рециклирана гума Nike Grind.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за момчиња и девојчиња
 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел со облоги од синтетичка кожа
 • Перничиња од пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Star Runner 3
  Патики
  NIKE Star Runner 3