за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
Код на производ: DM0823-003
NIKE

NIKE MC Trainer 2

Код на производ: DM0823-003
Nike MC Trainer 2 се машки патики за тренинг со интересен дизајн со модерен пресврт. Повеќенаменската моќ што комбинира разновидност, стабилност и долготрајност, за да можете да одговорите на сите предизвици во теретана и на отворено. Мрежестиот горен дел нежно ги прегрнува вашите стапала и одржува оптимален проток на воздух, со што ја одржува нивната утринска свежина. Меката пена под вашите стапала им обезбедува потпора. Гуменото газиште ви овозможува одлично прилепување на површина. Ѓонот е подебел под петицата, за стабилност, а потенок на предната страна, за флексибилност при кратки трчања или брзи тренинзи. Подигнете го вашето ниво на тренинг со овие функционални Nike патики. Спецификација: Машки патики за тренинг Мрежести горен дел Врвки Плиток профил Мека пена под стапалата Гумен ѓон.
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10.5 44.5 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike MC Trainer 2 се машки патики за тренинг со интересен дизајн со модерен пресврт. Повеќенаменската моќ што комбинира разновидност, стабилност и долготрајност, за да можете да одговорите на сите предизвици во теретана и на отворено. Мрежестиот горен дел нежно ги прегрнува вашите стапала и одржува оптимален проток на воздух, со што ја одржува нивната утринска свежина. Меката пена под вашите стапала им обезбедува потпора. Гуменото газиште ви овозможува одлично прилепување на површина. Ѓонот е подебел под петицата, за стабилност, а потенок на предната страна, за флексибилност при кратки трчања или брзи тренинзи. Подигнете го вашето ниво на тренинг со овие функционални Nike патики.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Мрежести горен дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Мека пена под стапалата
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики CU3580-008
  5.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE MC Trainer 2
  Патики
  NIKE MC Trainer 2