за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
NIKE Flex Advance
Код на производ: DZ2801-001
NIKE

NIKE Flex Advance

Код на производ: DZ2801-001
Помогнете им на вашите малечки да се подготват за нивната прва авантура со детските унисекс патики Nike Flex Advance за бебиња и мали деца. Илустративните детали и разиграните комбинации на бои ги прават овие патики впечатливи. Технологијата Nike FlyEase има екстра широк отвор, така што малите стапала можат лесно да ја облекуваат патиката. Покрај тоа, јазикот може удобно да се носи внатре или надвор. Двокомпонентна велкро лента е таму за да ги прицврсти малите стапала. Ѓонот од гума и пена е исклучително флексибилен, така што секој чекор се чувствува природно. Дезенот на ѓонот им оддава почит на легендарните патики на Nike. Спецификација: Плиток профил Велкро Nike FlyEase технологија Еластичен горен дел Ѓон од гума и пена.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Помогнете им на вашите малечки да се подготват за нивната прва авантура со детските унисекс патики Nike Flex Advance за бебиња и мали деца. Илустративните детали и разиграните комбинации на бои ги прават овие патики впечатливи. Технологијата Nike FlyEase има екстра широк отвор, така што малите стапала можат лесно да ја облекуваат патиката. Покрај тоа, јазикот може удобно да се носи внатре или надвор. Двокомпонентна велкро лента е таму за да ги прицврсти малите стапала. Ѓонот од гума и пена е исклучително флексибилен, така што секој чекор се чувствува природно. Дезенот на ѓонот им оддава почит на легендарните патики на Nike.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро
 • Nike FlyEase технологија
 • Еластичен горен дел
 • Ѓон од гума и пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Flex Advance
  Патики
  NIKE Flex Advance