за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
NIKE NIKE AIR MAX SOLO
Код на производ: DX3666-003
NIKE

NIKE NIKE AIR MAX SOLO

Код на производ: DX3666-003
7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DX3666-100
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB2477-002
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4231-100
7.912 ДЕН
Заштеда 20%
9.890 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE NIKE AIR MAX SOLO
Патики
NIKE NIKE NIKE AIR MAX SOLO