за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
Код на производ: DH2987-108
NIKE

NIKE Court Vision Low Next Nature

Код на производ: DH2987-108
Запознајте ги новите машки lifestyle патики Nike Court Vision Low Next Nature. Значи, вие сте заљубени во класичниот кошаркарски изглед од 80-тите, но ја сакате брзата култура на денешниот натпревар. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивниот остар горен дел и ватираните облоги го одржуваат духот на иконскиот оригинален стил. Засилената ниска потпетица изгледа добро и се чувствува уште подобро кога ги носите овие патики. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Перфорациите во пределот на прстите и на страните ја зголемуваат удобноста и дишењето. Логото на Nike јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично држење. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Остри горен дел и зашиени ревери Најмалку 20% рециклиран материјал Лого на Nike Перфорации Гумен ѓон.
5.490 ДЕН
5.490 ДЕН
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Запознајте ги новите машки lifestyle патики Nike Court Vision Low Next Nature. Значи, вие сте заљубени во класичниот кошаркарски изглед од 80-тите, но ја сакате брзата култура на денешниот натпревар. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивниот остар горен дел и ватираните облоги го одржуваат духот на иконскиот оригинален стил. Засилената ниска потпетица изгледа добро и се чувствува уште подобро кога ги носите овие патики. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Перфорациите во пределот на прстите и на страните ја зголемуваат удобноста и дишењето. Логото на Nike јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично држење.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Остри горен дел и зашиени ревери
 • Најмалку 20% рециклиран материјал
 • Лого на Nike
 • Перфорации
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Court Vision Low Next Nature
  Патики
  NIKE Court Vision Low Next Nature