за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Lockdown 6
UNDER ARMOUR Lockdown 6
UNDER ARMOUR Lockdown 6
UNDER ARMOUR Lockdown 6
UNDER ARMOUR Lockdown 6
UNDER ARMOUR Lockdown 6
UNDER ARMOUR Lockdown 6
UNDER ARMOUR Lockdown 6
Код на производ: 3025618-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Lockdown 6

Код на производ: 3025618-001
Under Armour Lockdown 6 се унисекс детски кошаркарски патики со модерен дизајн. Овој модел е доволно лесен, удобен и издржлив за да ги поддржи сите авантури во текот на сезоната, а многу брзо и оправдано ќе стане вашиот омилен пар патики. Издржливиот кожен горен дел со мрежести детали ќе му обезбеди на стапалото чувство на дишење и удобност. Плишаната влошка од пена е одговорна за изразената удобност, а шарата EVA е одговорна за лесното и пријатно чувство на стапалото. Издржливиот, гумен ѓон со шема од шевронен ќе ја обезбеди потребната влечна сила за целосна контрола на движењето. Спецификација: Детски кошаркарски патики Врвки Плиток профил UA лого EVA технологија Јазиче за јазик Гумен ѓон.
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 1
 • 1.5 1.5
 • 3 35 22
 • 13 47.5 31
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Lockdown 6 се унисекс детски кошаркарски патики со модерен дизајн. Овој модел е доволно лесен, удобен и издржлив за да ги поддржи сите авантури во текот на сезоната, а многу брзо и оправдано ќе стане вашиот омилен пар патики. Издржливиот кожен горен дел со мрежести детали ќе му обезбеди на стапалото чувство на дишење и удобност. Плишаната влошка од пена е одговорна за изразената удобност, а шарата EVA е одговорна за лесното и пријатно чувство на стапалото. Издржливиот, гумен ѓон со шема од шевронен ќе ја обезбеди потребната влечна сила за целосна контрола на движењето.
Спецификација:

 • Детски кошаркарски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • UA лого EVA технологија
 • Јазиче за јазик
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  UNDER ARMOUR Lockdown 6
  Патики
  UNDER ARMOUR Lockdown 6