за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
Код на производ: IE9400
adidas

adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX

Код на производ: IE9400
Код на производителот: MAQ88
Теренот може да биде каллив и влажен, но во машките патики за трчање на патеката adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX, вашите стапала нема. Движете се слободно во влажни услови во овие тренерки кои ги одржуваат вашите стапала суви и удобни со GORE-TEX водоотпорна мембрана. Лесните перничиња во средниот ѓон обезбедуваат одлично амортизирање и додаваат удобност. Патиките имаат плиток профил со врвки и јазиче на потпетица што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Направен од низа рециклирани материјали, горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Ѓонот со жлеб Traxion цврсто се фаќа во сите правци, за да можете со сигурност да крстарите по карпест и груб терен. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Водоотпорни Текстилен ентериер Мек среден ѓон GORE-TEX мембрана Траксион ѓон со жлебови.
7.388 ДЕН
7.388 ДЕН
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Теренот може да биде каллив и влажен, но во машките патики за трчање на патеката adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX, вашите стапала нема. Движете се слободно во влажни услови во овие тренерки кои ги одржуваат вашите стапала суви и удобни со GORE-TEX водоотпорна мембрана. Лесните перничиња во средниот ѓон обезбедуваат одлично амортизирање и додаваат удобност. Патиките имаат плиток профил со врвки и јазиче на потпетица што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Направен од низа рециклирани материјали, горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Ѓонот со жлеб Traxion цврсто се фаќа во сите правци, за да можете со сигурност да крстарите по карпест и груб терен.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Водоотпорни
 • Текстилен ентериер
 • Мек среден ѓон
 • GORE-TEX мембрана
 • Траксион ѓон со жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID1872
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX
  Патики
  adidas TERREX TRACEROCKER 2 GTX