за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
Код на производ: ID1876
adidas

adidas RUN 70s

Код на производ: ID1876
Код на производителот: LWO17
adidas Run 70s се lifestyle патики кои доаѓаат од минатото и се подготвени за иднината. Црпејќи инспирација од патиките за трчање adidas од седумдесеттите, тие се комбинација на спортски и лежерен стил. Горниот дел е изработен од мрежа и велур, прозрачен е, добро се вклопува и им овозможува на стапалата да дишат. Мекиот среден ѓон нуди трајна удобност и мекост. Горниот дел е направен од најмалку 50% рециклиран материјал и е само едно од решенијата на adidas кои помагаат да се намали пластичниот отпад. Спецификација: Lifestyle патики инспирирани од трчање Плиток профил Горен дел од текстил и велур Мек среден ѓон Врвки Горниот дел е направен од најмалку 50% рециклиран материјал.
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Run 70s се lifestyle патики кои доаѓаат од минатото и се подготвени за иднината. Црпејќи инспирација од патиките за трчање adidas од седумдесеттите, тие се комбинација на спортски и лежерен стил. Горниот дел е изработен од мрежа и велур, прозрачен е, добро се вклопува и им овозможува на стапалата да дишат. Мекиот среден ѓон нуди трајна удобност и мекост. Горниот дел е направен од најмалку 50% рециклиран материјал и е само едно од решенијата на adidas кои помагаат да се намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Lifestyle патики инспирирани од трчање
 • Плиток профил
 • Горен дел од текстил и велур
 • Мек среден ѓон
 • Врвки
 • Горниот дел е направен од најмалку 50% рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики ID1872
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas RUN 70s
  Патики
  adidas RUN 70s