за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
adidas TERREX TRAILMAKER GTX
Код на производ: IF4934
adidas

adidas TERREX TRAILMAKER GTX

Код на производ: IF4934
Код на производителот: KYA48
Освојте нови патеки и планински врвови во планинарските патики adidas TERREX TRAILMAKER GTX. Вашето хоби бара многу труд, а трудот бара удобни патики. Носењето премногу тежина само ќе ве забави. Со овој модел на adidas можете целосно да се концентрирате на целта пред вас. Додадете лесна и хидроизолација на листата на приоритети за спортска опрема. Сувите стапала ви овозможуваат лесно да се движите по влажни патеки и во влажни услови. Моделот ја комбинира флексибилноста на патиките за трчање со издржливата поддршка. Спецификација: Патики за планинарење Лого на adidas Водоотпорен горен дел Гумен ѓон.
7.488 ДЕН
7.488 ДЕН
7.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Освојте нови патеки и планински врвови во планинарските патики adidas TERREX TRAILMAKER GTX. Вашето хоби бара многу труд, а трудот бара удобни патики. Носењето премногу тежина само ќе ве забави. Со овој модел на adidas можете целосно да се концентрирате на целта пред вас. Додадете лесна и хидроизолација на листата на приоритети за спортска опрема. Сувите стапала ви овозможуваат лесно да се движите по влажни патеки и во влажни услови. Моделот ја комбинира флексибилноста на патиките за трчање со издржливата поддршка.
Спецификација:

 • Патики за планинарење
 • Лого на adidas
 • Водоотпорен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7401
  9.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TERREX TRAILMAKER GTX
  Патики
  adidas TERREX TRAILMAKER GTX