за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
Код на производ: IG2560
adidas

adidas GRAND COURT 2.0

Код на производ: IG2560
Код на производителот: LKK33
adidas GRAND COURT 2.0 се бебешки патики направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики одат со сè, од трегер до сè друго што можете да го извадите од нивната комода. Цврстото засилување околу средниот ѓон и лентите со велкро обезбедуваат поддршка за малите стапала, така што тие лесно можат да се движат од игралиштето до детската соба. Логото на adidas и познатите три ленти јасно ја покажуваат љубовта кон брендот. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад. Спецификација: Детски lifestyle за бебиња Плиток профил Велкро Гумено засилување околу средниот ѓон Горен дел направен од најмалку 50% рециклиран материјал.
1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9-K 27 16.1
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas GRAND COURT 2.0 се бебешки патики направени делумно од рециклирани материјали. Овие патики одат со сè, од трегер до сè друго што можете да го извадите од нивната комода. Цврстото засилување околу средниот ѓон и лентите со велкро обезбедуваат поддршка за малите стапала, така што тие лесно можат да се движат од игралиштето до детската соба. Логото на adidas и познатите три ленти јасно ја покажуваат љубовта кон брендот. Горниот дел од овие патики е направен од најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детски lifestyle за бебиња
 • Плиток профил
 • Велкро
 • Гумено засилување околу средниот ѓон
 • Горен дел направен од најмалку 50% рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas GRAND COURT 2.0
  Патики
  adidas GRAND COURT 2.0