за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
Код на производ: 3026207-102
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt

Код на производ: 3026207-102
Женските патики за тренинг Under Armor Project Rock 5 Disrupt се дизајнирани да ви помогнат да ги надминете вашите граници. Издржливиот мрежест горен дел е лесен, прозрачен и растеглив и обезбедува поддршка токму онаму каде што е најпотребно. Формирана лента од TPU е поставена од петицата до средината на стапалото за подобра стабилизација додека овозможува мобилност на предното стапало. Шарата UA HOVR™ го намалува ударот, ја враќа енергијата и поттикнува понатамошна прогресија. UA TriBase™ го максимизира контактот со земјата, промовира природно движење и обезбедува флексибилност. Спецификации: Женски патики за тренинг Мрежест горен дел UA HOVR™ газиште Врвки Плиток профил UA TriBase™.
10.290 ДЕН
10.290 ДЕН
10.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските патики за тренинг Under Armor Project Rock 5 Disrupt се дизајнирани да ви помогнат да ги надминете вашите граници. Издржливиот мрежест горен дел е лесен, прозрачен и растеглив и обезбедува поддршка токму онаму каде што е најпотребно. Формирана лента од TPU е поставена од петицата до средината на стапалото за подобра стабилизација додека овозможува мобилност на предното стапало. Шарата UA HOVR™ го намалува ударот, ја враќа енергијата и поттикнува понатамошна прогресија. UA TriBase™ го максимизира контактот со земјата, промовира природно движење и обезбедува флексибилност.
Спецификации:

 • Женски патики за тренинг
 • Мрежест горен дел
 • UA HOVR™ газиште
 • Врвки
 • Плиток профил
 • UA TriBase™

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt
  Патики
  UNDER ARMOUR Project Rock 5 Disrupt