за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone
UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone
UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone
UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone
UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone
UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone
Код на производ: 3025313-003
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone

Код на производ: 3025313-003
Under Armour HOVR Mega 3 Clone се женски патики за трчање. Дефинитивно модел на патики од брендот Under Armour кои се исполнети со најпријатните перничиња кои овозможуваат неоспорен комфор. Не само што апсорбираат притисок од секаков вид, туку растегливиот горен дел ќе се прилагоди на вашето стапало што е можно повеќе. Поврзете ги со апликацијата MapMyRun за да ги следите и да ги добиете сите информации што ви се потребни за време на тренингот. Технологијата на горниот дел од UA Clone ќе направи да се чувствувате како патиките да се направени само за вас. Спецификација: Женски патики Плиток профил Врвки UA Clone технологија UA Hovr технологија Гумен ѓон.
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
9.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR Mega 3 Clone се женски патики за трчање. Дефинитивно модел на патики од брендот Under Armour кои се исполнети со најпријатните перничиња кои овозможуваат неоспорен комфор. Не само што апсорбираат притисок од секаков вид, туку растегливиот горен дел ќе се прилагоди на вашето стапало што е можно повеќе. Поврзете ги со апликацијата MapMyRun за да ги следите и да ги добиете сите информации што ви се потребни за време на тренингот. Технологијата на горниот дел од UA Clone ќе направи да се чувствувате како патиките да се направени само за вас.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • UA Clone технологија
 • UA Hovr технологија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone
  Патики
  UNDER ARMOUR UA W HOVR Mega 3 Clone