за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
Код на производ: 3025081-600
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2

Код на производ: 3025081-600
Under Armour Project Rock BSR 2 се машки патики за тренинг. Овие патики се направени за експлозивни движења и динамичен тренинг секој ден и ноќ. Вие никогаш не се откажувате, па ниту тие - тие ви обезбедуваат стабилност за време на тренинзите за сила, флексибилност за HIIT и амортизирање за мобилност. Овие патики се официјалните патики на UFC. Нивниот мрежест горен дел е лесен и прозрачен, растеглив и структуриран каде што ви треба. Средината на стапалото има дополнителна потпора и се задржува цврсто на своето место благодарение на структурата на дупката за поврзување и потпорното поврзување. Средниот ѓон Charged Cushioning® апсорбира шок и го претвора во амортизирано враќање на енергијата. Технологијата UA TriBase™ го максимизира контактот со површината, обезбедува природно движење и флексибилност. Гумениот ѓон со целосна должина го зголемува држењето и издржливоста на повисоко ниво. Спецификација: Машки патики за тренинг Плиток профил Врвки Лесен горен дел од мрежа Charged Cushioning® среден ѓон UA TriBase™ технологија Гумен ѓон Навалување: 8мм.
8.590 ДЕН
8.590 ДЕН
8.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Project Rock BSR 2 се машки патики за тренинг. Овие патики се направени за експлозивни движења и динамичен тренинг секој ден и ноќ. Вие никогаш не се откажувате, па ниту тие - тие ви обезбедуваат стабилност за време на тренинзите за сила, флексибилност за HIIT и амортизирање за мобилност. Овие патики се официјалните патики на UFC. Нивниот мрежест горен дел е лесен и прозрачен, растеглив и структуриран каде што ви треба. Средината на стапалото има дополнителна потпора и се задржува цврсто на своето место благодарение на структурата на дупката за поврзување и потпорното поврзување. Средниот ѓон Charged Cushioning® апсорбира шок и го претвора во амортизирано враќање на енергијата. Технологијата UA TriBase™ го максимизира контактот со површината, обезбедува природно движење и флексибилност. Гумениот ѓон со целосна должина го зголемува држењето и издржливоста на повисоко ниво. Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лесен горен дел од мрежа
 • Charged Cushioning® среден ѓон
 • UA TriBase™ технологија
 • Гумен ѓон
 • Навалување: 8мм

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 3025520-001
  8.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2
  Патики
  UNDER ARMOUR Project Rock BSR 2