за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
Код на производ: S32698-WW002
CHAMPION

CHAMPION Locker

Код на производ: S32698-WW002
Класичните спортски патики добиваат модерен изглед во моделот на патики Champion Locker за постари момчиња. Секој тинејџер ќе ги привлече погледите на своите врсници во овие спортски патики на улица, на училиште или на кошаркарски терен во пролетните и есенските денови. Дизајнот и изборот на бои прават пар патики кои одлично се вклопуваат во секоја модна комбинација. Моделот Champion Locker ги гали детските стапала и го поддржува секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата на врвки и полудлабок профил го одржува зглобо на место и го спречува навлегувањето на ладен воздух.Спецификација: Lifestyle патики за постари момчиња Полудлабок профил Врвки Украсени со симболот Champion Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: tpr.
2.690 ДЕН
2.690 ДЕН
2.286 ДЕН
Заштеда: 404 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Класичните спортски патики добиваат модерен изглед во моделот на патики Champion Locker за постари момчиња. Секој тинејџер ќе ги привлече погледите на своите врсници во овие спортски патики на улица, на училиште или на кошаркарски терен во пролетните и есенските денови. Дизајнот и изборот на бои прават пар патики кои одлично се вклопуваат во секоја модна комбинација. Моделот Champion Locker ги гали детските стапала и го поддржува секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата на врвки и полудлабок профил го одржува зглобо на место и го спречува навлегувањето на ладен воздух.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за постари момчиња
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Украсени со симболот Champion
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Кондури
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  CHAMPION Locker
  Кондури
  CHAMPION Locker