за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
Код на производ: 3025011-501
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3

Код на производ: 3025011-501
Under Armour Charged Pursuit 3 се детски патики за трчање за секој кој има потреба од флексибилност, удобност и разновидност на патеката. Горниот дел е направен од конструирана мрежа, лесна и прозрачна, и обезбедува стратешка поддршка токму онаму каде што е потребно. Влошките исполнети со пена околу глуждот и под јазикот ја зголемуваат удобноста за време на интензивен тренинг. Со технологијата за пена Charged Cushioning® во средниот ѓон, која ја обликува пената преку компресија, вашите стапала се загарантирани за удобност и враќање на енергијата при секој контакт со земјата. Гумениот ѓон ги таргетира сите клучни области на стапалото и обезбедува одлично држење и ја зголемува издржливоста на патиките. Патиките Under Armour Charged Pursuit 3 обезбедуваат уште поголема мекост и удобност, со максимална поддршка и стабилност. Со овие одлични патики, ниту една од вашите цели на патеката нема да биде недостижна. Спецификација: Детски патики за трчање Врвки Плиток профил Charged Cushioning технологија Горен дел кој дише Гумен ѓон.
3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
3.192 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4.5 36.5 23.5
 • 5 37.5 23.5
 • 5.5 38 24.5
 • 6 38.5 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Charged Pursuit 3 се детски патики за трчање за секој кој има потреба од флексибилност, удобност и разновидност на патеката. Горниот дел е направен од конструирана мрежа, лесна и прозрачна, и обезбедува стратешка поддршка токму онаму каде што е потребно. Влошките исполнети со пена околу глуждот и под јазикот ја зголемуваат удобноста за време на интензивен тренинг. Со технологијата за пена Charged Cushioning® во средниот ѓон, која ја обликува пената преку компресија, вашите стапала се загарантирани за удобност и враќање на енергијата при секој контакт со земјата. Гумениот ѓон ги таргетира сите клучни области на стапалото и обезбедува одлично држење и ја зголемува издржливоста на патиките. Патиките Under Armour Charged Pursuit 3 обезбедуваат уште поголема мекост и удобност, со максимална поддршка и стабилност. Со овие одлични патики, ниту една од вашите цели на патеката нема да биде недостижна.
Спецификација:

 • Детски патики за трчање
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Charged Cushioning технологија
 • Горен дел кој дише
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3
  Патики
  UNDER ARMOUR Charged Pursuit 3