за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP
UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP
UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP
UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP
UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP
UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP
Код на производ: 3024763-103
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP

Код на производ: 3024763-103
Under Armour Charged Bandit Trail 2 Storm се женски патики за трчање. Тие се специјално направени за трчање по патеки и имаат неверојатно амортизирање, стисок што е совршен дури и на каллив терен и одлична заштита што им е потребна на тркачите на патека. Нивниот двобоен мрежест горен дел е лесен и прозрачен за да ви овозможи совршена вентилација. Технологијата UA Storm го прави горниот дел водоотпорен без да го жртвува дишењето. Стратешките прекривки обезбедуваат поголема издржливост и заштита во областите кои се најмногу изложени на абење и кинење. Влошката се обликува на стапалото, елиминирајќи го лизгањето и обезбедувајќи идеална удобност. Средниот ѓон Charged Cushioning® користи обликувана пена со компресија за неверојатно амортизирање и издржливост. Вдлабнатиот ѓон обезбедува совршено држење додека трчате по угорнина или удолница по патеката. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел UA Storm технологија Среден ѓон од пена Charged Cushioning® Навалување: 8мм.
7.790 ДЕН
7.790 ДЕН
6.232 ДЕН
Заштеда: 1.558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Charged Bandit Trail 2 Storm се женски патики за трчање. Тие се специјално направени за трчање по патеки и имаат неверојатно амортизирање, стисок што е совршен дури и на каллив терен и одлична заштита што им е потребна на тркачите на патека. Нивниот двобоен мрежест горен дел е лесен и прозрачен за да ви овозможи совршена вентилација. Технологијата UA Storm го прави горниот дел водоотпорен без да го жртвува дишењето. Стратешките прекривки обезбедуваат поголема издржливост и заштита во областите кои се најмногу изложени на абење и кинење. Влошката се обликува на стапалото, елиминирајќи го лизгањето и обезбедувајќи идеална удобност. Средниот ѓон Charged Cushioning® користи обликувана пена со компресија за неверојатно амортизирање и издржливост. Вдлабнатиот ѓон обезбедува совршено држење додека трчате по угорнина или удолница по патеката.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • UA Storm технологија
 • Среден ѓон од пена Charged Cushioning®
 • Навалување: 8мм

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP
  Патики
  UNDER ARMOUR UA W Charged Bandit TR 2 SP