за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
Код на производ: IE4070
adidas

adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN

Код на производ: IE4070
Код на производителот: LYR25
adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN J се детски патики за фудбал кои го слават трајното влијание на Лионел Меси во светот на фудбалот. Со примеси на аргентинско сино и сребро инспирирано од трофеите на нивниот мек синтетички горен дел, овие патики adidas имаат перфориран јазик за дополнителна прозрачност. Одоздола, гумен надворешен ѓон им дава Меси изглед и агилност на вештачка трева. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Детски патики за фудбал Плиток профил Направено од 50% рециклирана содржина Врвки Дизајнирани за играње на затворени терени.
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
2.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN J се детски патики за фудбал кои го слават трајното влијание на Лионел Меси во светот на фудбалот. Со примеси на аргентинско сино и сребро инспирирано од трофеите на нивниот мек синтетички горен дел, овие патики adidas имаат перфориран јазик за дополнителна прозрачност. Одоздола, гумен надворешен ѓон им дава Меси изглед и агилност на вештачка трева. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детски патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Направено од 50% рециклирана содржина
 • Врвки
 • Дизајнирани за играње на затворени терени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN
  Патики
  adidas X CRAZYFAST MESSI.4 IN