за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
Код на производ: IG4839
adidas

adidas GRAND COURT 2.0

Код на производ: IG4839
Код на производителот: LKK27
adidas GRAND COURT 2.0 унисекс детскиte lifestyle патики се ново издание на класични патики усовршени за новите генерации. Никогаш не е рано да започнете да ја градите колекцијата на патики на вашето малечко. Започнете силно со овие детски патики. Патиките имаат плиток профил со лого на adidas што јасно говори за љубовта кон брендот. Благодарение на еластичните врвки и велкро ремчињата, овие патики ќе ги облече вашето дете, па многу брзо ќе му станат омилени во целата колекција. Гумениот ѓон е флексибилен и совршено се прилепува на различни површини, за мазни и сигурни чекори. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Детски lifestyle патики Плиток профил Еластични врвки и велкро Горен дел од синтетичка кожа Синтетичка постава Горен дел од најмалку 50% рециклирана содржина Гумен ѓон.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas GRAND COURT 2.0 унисекс детскиte lifestyle патики се ново издание на класични патики усовршени за новите генерации. Никогаш не е рано да започнете да ја градите колекцијата на патики на вашето малечко. Започнете силно со овие детски патики. Патиките имаат плиток профил со лого на adidas што јасно говори за љубовта кон брендот. Благодарение на еластичните врвки и велкро ремчињата, овие патики ќе ги облече вашето дете, па многу брзо ќе му станат омилени во целата колекција. Гумениот ѓон е флексибилен и совршено се прилепува на различни површини, за мазни и сигурни чекори. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Синтетичка постава
 • Горен дел од најмалку 50% рециклирана содржина
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas GRAND COURT 2.0
  Патики
  adidas GRAND COURT 2.0