за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
adidas TERREX TRAILMAKER
Код на производ: IF4936
adidas

adidas TERREX TRAILMAKER

Код на производ: IF4936
Код на производителот: LEG57
Спакувајте лесно и движете се брзо со овие машки чевли за планинарење adidas Terrek Trailmaker Mid GORE-TEX. Овие планинарски чевли ви овозможуваат да се посветите на откривање нови планински патеки. Влажни патеки, груб терен – овие чевли го освојуваат сето тоа. Влечниот ѓон го максимизира зафатот во сите правци. GORE-TEX мембраната што дише ги одржува вашите стапала суви. Уживајте во стабилноста и издржливоста што ви овозможува да одите каде и да ве одведат нозете. Поставете го темпото и уживајте во наградите на денот на патеката. Направени од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Машки планинарски чевли Влечен ѓон GORE-TEX мембрана Направени од најмалку 50% рециклирана содржина.
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
8.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Спакувајте лесно и движете се брзо со овие машки чевли за планинарење adidas Terrek Trailmaker Mid GORE-TEX. Овие планинарски чевли ви овозможуваат да се посветите на откривање нови планински патеки. Влажни патеки, груб терен – овие чевли го освојуваат сето тоа. Влечниот ѓон го максимизира зафатот во сите правци. GORE-TEX мембраната што дише ги одржува вашите стапала суви. Уживајте во стабилноста и издржливоста што ви овозможува да одите каде и да ве одведат нозете. Поставете го темпото и уживајте во наградите на денот на патеката. Направени од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки планинарски чевли
 • Влечен ѓон
 • GORE-TEX мембрана
 • Направени од најмалку 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP7401
  9.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas TERREX TRAILMAKER
  Патики
  adidas TERREX TRAILMAKER