за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm
UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm
UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm
UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm
UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm
UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm
Код на производ: 3025523-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm

Код на производ: 3025523-100
Under Armour Charged Rogue 3 Storm се машки патики за трчање. Комбинација на лесно, удобно и функционално во еден модел на патики. Технологијата Under Armour Storm обезбедува водоотпорен ефект, без намалување на дишењето на горниот дел. Гумениот ѓон обезбедува силна реакција, ги елиминира ударите и ја враќа енергијата при секој контакт со земјата. Препуштете се на природата и спортот, предадете се на брендот Under Armour. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон Водоотпорен материјал.
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
4.333 ДЕН
Заштеда: 1.857 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10 44 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour Charged Rogue 3 Storm се машки патики за трчање. Комбинација на лесно, удобно и функционално во еден модел на патики. Технологијата Under Armour Storm обезбедува водоотпорен ефект, без намалување на дишењето на горниот дел. Гумениот ѓон обезбедува силна реакција, ги елиминира ударите и ја враќа енергијата при секој контакт со земјата. Препуштете се на природата и спортот, предадете се на брендот Under Armour.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Водоотпорен материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm
  Патики
  UNDER ARMOUR UA Charged Rogue 3 Storm