за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
Код на производ: 3025007-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Rogue 3

Код на производ: 3025007-100
Under Charged Rogue 3 е детски патики за трчање дизајниран за тинејџерки. Мрежестиот горен дел нежно ги обвиткува стапалата и им ја дава потребната дишливост, одржувајќи ја нивната утринска свежина. Средниот ѓон Charged Cushioning® обезбедува неверојатно амортизирање, максимална апсорпција на удари и убаво чувство што ќе ви го стави ветерот во грб додека трчате или се занимавате со други спортски активности. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого UA кое јасно покажува кој е вашиот омилен спортски бренд. Цврстиот гумен надворешен ѓон е дизајниран со стратешки поставени влошки за дополнителна издржливост во области со висока абразија. Спецификација: Детски патики за трчање за девојчиња Charged Cushioning® среден ѓон Врвки Мрежест горен дел Плиток профил Лого на UA.
4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 37.5 23.5
 • 5.5 38 24.5
 • 6 38.5 25
 • 6.5 39 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Charged Rogue 3 е детски патики за трчање дизајниран за тинејџерки. Мрежестиот горен дел нежно ги обвиткува стапалата и им ја дава потребната дишливост, одржувајќи ја нивната утринска свежина. Средниот ѓон Charged Cushioning® обезбедува неверојатно амортизирање, максимална апсорпција на удари и убаво чувство што ќе ви го стави ветерот во грб додека трчате или се занимавате со други спортски активности. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого UA кое јасно покажува кој е вашиот омилен спортски бренд. Цврстиот гумен надворешен ѓон е дизајниран со стратешки поставени влошки за дополнителна издржливост во области со висока абразија.
Спецификација:

 • Детски патики за трчање за девојчиња
 • Charged Cushioning® среден ѓон
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Плиток профил
 • Лого на UA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 3025011-501
  3.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 3022860-002
  1.914 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
  Патики
  UNDER ARMOUR Charged Rogue 3