за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
adidas TERREX HYPERHIKER
Код на производ: IF5701
adidas

adidas TERREX HYPERHIKER

Код на производ: IF5701
Код на производителот: LRI45
adidas TERREX HYPERHIKER се детски планинарски патики. Запознајте ги вашите деца со планинарење. Одењето по патеката е прекрасно кога децата ги имаат овие планинарски патики adidas на нозе. Тие имаат лесно чувство за трчање на патека со дополнителна стабилност и издржливост на патики за планинарење за да можат децата да истражуваат. Рефлектирачките делови сјаат при слаба осветленост. Нивниот гумен ѓон обезбедува сигурно држење на сите површини. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Детски планинарски патики Врвки Текстилен горен дел отпорен на триење Рефлектирачки детали EVA среден ѓон Ѓон TRAXION.
3.788 ДЕН
3.788 ДЕН
3.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas TERREX HYPERHIKER се детски планинарски патики. Запознајте ги вашите деца со планинарење. Одењето по патеката е прекрасно кога децата ги имаат овие планинарски патики adidas на нозе. Тие имаат лесно чувство за трчање на патека со дополнителна стабилност и издржливост на патики за планинарење за да можат децата да истражуваат. Рефлектирачките делови сјаат при слаба осветленост. Нивниот гумен ѓон обезбедува сигурно држење на сите површини. Направен од низа рециклирани материјали, овој производ има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Детски планинарски патики
 • Врвки
 • Текстилен горен дел отпорен на триење
 • Рефлектирачки детали
 • EVA среден ѓон
 • Ѓон TRAXION

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas TERREX HYPERHIKER
  Патики
  adidas TERREX HYPERHIKER