за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
CHAMPION SELIKO
Код на производ: CHF233F103-01
CHAMPION

CHAMPION SELIKO

Код на производ: CHF233F103-01
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.966 ДЕН
Заштеда: 524 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36 22.5
  • 37 37 23.5
  • 38 38 24
  • 39 39 25
  • 40 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

CHAMPION CHAMPION SELIKO
Кондури
CHAMPION CHAMPION SELIKO