за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
Код на производ: 3024987-002
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3

Код на производ: 3024987-002
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4.5 36.5 23.5
  • 5 37.5 24
  • 5.5 38 24.5
  • 6 38.5 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3024987-001
3.112 ДЕН
Заштеда 20%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3024989-001
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3
Патики
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA BGS CHARGED PURSUIT 3