за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
Код на производ: S32697-WW002
CHAMPION

CHAMPION Locker

Код на производ: S32697-WW002
Полудлабоките lifestyle патики Champion Locker за момчиња имаат модерен спортски изглед. Дозволете им на вашите деца да уживаат во удобноста на моделот во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, добивате патики кои одговараат на секоја модна комбинација што ќе ја изберете за вашето момче. Патиката Champion Locker ги милува малите стапала и го поддржува секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржуваат чисти. Комбинацијата од врвки и велкро го задржува глуждот цврсто на место. Спецификација: Lifestyle патики за момчиња Полудлабок профил Врвки Велкро Украсени со лого Champion Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: tpr.
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.116 ДЕН
Заштеда: 374 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35 22.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Полудлабоките lifestyle патики Champion Locker за момчиња имаат модерен спортски изглед. Дозволете им на вашите деца да уживаат во удобноста на моделот во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, добивате патики кои одговараат на секоја модна комбинација што ќе ја изберете за вашето момче. Патиката Champion Locker ги милува малите стапала и го поддржува секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржуваат чисти. Комбинацијата од врвки и велкро го задржува глуждот цврсто на место.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за момчиња
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Велкро
 • Украсени со лого Champion
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Кондури
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  CHAMPION Locker
  Кондури
  CHAMPION Locker