за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
CHAMPION Locker
Код на производ: S32709-WW001
CHAMPION

CHAMPION Locker

Код на производ: S32709-WW001
Полудлабоките lifestyle патики во Champion Locker за девојчиња се одликува со модерен спортски изглед. Дозволете им на вашите принцези да уживаат во удобноста на моделот во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, добивате обувки кои одговараат на секоја модна комбинација што ќе ја изберете за вашето девојче. Патиката Champion Locker ги гали детските стапала и го поддржува секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро го задржува глуждот цврсто на место. Спецификација: Lifestyle патики за девојчиња Полудлабок профил Врвки Велкро Украсени со лого Champion Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: tpr.
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.116 ДЕН
Заштеда: 374 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Полудлабоките lifestyle патики во Champion Locker за девојчиња се одликува со модерен спортски изглед. Дозволете им на вашите принцези да уживаат во удобноста на моделот во текот на есента и пролетта. Со дизајнот и изборот на бои, добивате обувки кои одговараат на секоја модна комбинација што ќе ја изберете за вашето девојче. Патиката Champion Locker ги гали детските стапала и го поддржува секој чекор. Горниот дел од синтетичка кожа ја обезбедува вистинската количина на издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро го задржува глуждот цврсто на место.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за девојчиња
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Велкро
 • Украсени со лого Champion
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: tpr

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Кондури
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  CHAMPION Locker
  Кондури
  CHAMPION Locker