за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
adidas Barricade
Код на производ: ID1557
adidas

adidas Barricade

Код на производ: ID1557
Код на производителот: LZO20
Контролирајте ги нозете за да ја контролирате вашата игра. Моделот се одликува со специјален систем за поврзување, со врвки надвор од центарот и заклучување на јазикот, за прилагодување на патиката на обликот на вашето средно стапало. Секоја победа на тенискиот терен е ваша благодарение на системот за пена Geofit кој не остава простор или празнини. Средниот ѓон на Bounce и лакот од TPU во централниот дел на стапалото обезбедуваат стабилност и совршен баланс на амортизирање и експлозивна енергија. Смелите букви на аdidas во внатрешноста не се само покажување на љубов кон брендот. Нивната функција е отпорност на триење. Спецификација: Машки патики за тенис Врвки надвор од центарот Geofit пена Среден Bounce ѓон Плиток профил TPU средно стапало Смели букви adidas Гумен ѓон.
9.188 ДЕН
9.188 ДЕН
9.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 10- 45 1/3 28
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Контролирајте ги нозете за да ја контролирате вашата игра. Моделот се одликува со специјален систем за поврзување, со врвки надвор од центарот и заклучување на јазикот, за прилагодување на патиката на обликот на вашето средно стапало. Секоја победа на тенискиот терен е ваша благодарение на системот за пена Geofit кој не остава простор или празнини. Средниот ѓон на Bounce и лакот од TPU во централниот дел на стапалото обезбедуваат стабилност и совршен баланс на амортизирање и експлозивна енергија. Смелите букви на аdidas во внатрешноста не се само покажување на љубов кон брендот. Нивната функција е отпорност на триење. Спецификација:

 • Машки патики за тенис
 • Врвки надвор од центарот
 • Geofit пена
 • Среден Bounce ѓон
 • Плиток профил
 • TPU средно стапало
 • Смели букви adidas
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  adidas Barricade
  Патики
  adidas Barricade