за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
HOKA Clifton 9
Код на производ: 1127895-MOBS
HOKA

HOKA Clifton 9

Код на производ: 1127895-MOBS
HOKA Clifton 9 се машки патики за трчање кои носат неверојатна комбинација на мекост и агилност на тркачите. Деветтата генерација на нашиот наградуван модел доаѓа со уште помала тежина и малку поголема висина. Горен дизајн кој се лизга со рефлектирачки панел на потпетици и рационализиран јазик. Средниот ѓон обликуван со компресија изработен од EVA пена обезбедува совршено амортизирање и додава удобност. Мрежата и врвките се направени од рециклирана содржина. Meta-Rocker го олеснува природниот циклус на темпото на тркачот. Променете ја перцепцијата за трчање со патиките HOKA CLIFTON 9. Спецификација: Машки патики за трчање Мрежест горен дел Плиток профил Meta-Rocker Среден ѓон од EVA пена Мрежата и врвките се направени од рециклирана содржина.
9.290 ДЕН
9.290 ДЕН
7.432 ДЕН
Заштеда: 1.858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 1/3 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42 2/3 27
 • 9.5 43 1/3 27.5
 • 10 44 28
 • 11.5 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

HOKA Clifton 9 се машки патики за трчање кои носат неверојатна комбинација на мекост и агилност на тркачите. Деветтата генерација на нашиот наградуван модел доаѓа со уште помала тежина и малку поголема висина. Горен дизајн кој се лизга со рефлектирачки панел на потпетици и рационализиран јазик. Средниот ѓон обликуван со компресија изработен од EVA пена обезбедува совршено амортизирање и додава удобност. Мрежата и врвките се направени од рециклирана содржина. Meta-Rocker го олеснува природниот циклус на темпото на тркачот. Променете ја перцепцијата за трчање со патиките HOKA CLIFTON 9.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Мрежест горен дел
 • Плиток профил
 • Meta-Rocker
 • Среден ѓон од EVA пена
 • Мрежата и врвките се направени од рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд HOKA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  HOKA Clifton 9
  Патики
  HOKA Clifton 9