за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Phantom GX Academy
NIKE Phantom GX Academy
NIKE Phantom GX Academy
NIKE Phantom GX Academy
NIKE Phantom GX Academy
NIKE Phantom GX Academy
NIKE Phantom GX Academy
NIKE Phantom GX Academy
Код на производ: DD9475-600
NIKE

NIKE Phantom GX Academy

Код на производ: DD9475-600
Phantom GX Academy се патики за фудбал наменети за играње на улица, на терен или во затворени простори. Ако сакате да ја подигнете вашата игра на следното ниво, фудбалските патики на Phantom GX Academy ќе ви обезбедат се што ви треба. Комбинацијата на NikeSkin материјал и мрежен материјал ќе обезбеди и цврстина и стабилност, како и дека патиката го следи секој ваш потег. Дополнително, материјалот од кој е направен горниот дел ќе обезбеди подобро држење на топката и ќе овозможи подобра контрола на топката, додавање и дриблинг, а меката внатрешност ќе обезбеди удобност и суштинска стабилност. Ѓонот на овие патики е прилагоден за играње на улица, на терен или во затворени простори. Спецификација: Машки патики фудбал Врвки Наменети за играње на улица, терен или во затворен простор.
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Phantom GX Academy се патики за фудбал наменети за играње на улица, на терен или во затворени простори. Ако сакате да ја подигнете вашата игра на следното ниво, фудбалските патики на Phantom GX Academy ќе ви обезбедат се што ви треба. Комбинацијата на NikeSkin материјал и мрежен материјал ќе обезбеди и цврстина и стабилност, како и дека патиката го следи секој ваш потег. Дополнително, материјалот од кој е направен горниот дел ќе обезбеди подобро држење на топката и ќе овозможи подобра контрола на топката, додавање и дриблинг, а меката внатрешност ќе обезбеди удобност и суштинска стабилност. Ѓонот на овие патики е прилагоден за играње на улица, на терен или во затворени простори.
Спецификација:

 • Машки патики фудбал
 • Врвки
 • Наменети за играње на улица, терен или во затворен простор

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV4343-100
  3.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD9485-600
  4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 580456-009
  6.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Phantom GX Academy
  Патики
  NIKE Phantom GX Academy