за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
NIKE Jordan Series
Код на производ: DN1856-061
NIKE

NIKE Jordan Series

Код на производ: DN1856-061
Машките lifestyle патики од серијата Nike Jordan се инспирирани од борбата на Џордан со неговиот постар брат Лери. Овие машки патики ги слават познатите браќа и ривалството меѓу нив преку нивниот дизајн. Гумениот надворешен ѓон нуди повеќе од импресивно држење, исто така ја раскажува приказната за тоа како настанал Џордан. Побарајте го скриениот цитат „Swing for the Fence“, директен потсетник од Лери до неговиот помлад брат. Спецификација: Машки кошаркарски патики Плиток профил Врвки Горен дел од кожа и велур Извезени детали Гумен ѓон.
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
4.952 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9 42.5 27
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките lifestyle патики од серијата Nike Jordan се инспирирани од борбата на Џордан со неговиот постар брат Лери. Овие машки патики ги слават познатите браќа и ривалството меѓу нив преку нивниот дизајн. Гумениот надворешен ѓон нуди повеќе од импресивно држење, исто така ја раскажува приказната за тоа како настанал Џордан. Побарајте го скриениот цитат „Swing for the Fence“, директен потсетник од Лери до неговиот помлад брат.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и велур
 • Извезени детали
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Jordan Series
  Патики
  NIKE Jordan Series