за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
PUMA PUMA RBD GAME LOW
PUMA PUMA RBD GAME LOW
PUMA PUMA RBD GAME LOW
PUMA PUMA RBD GAME LOW
PUMA PUMA RBD GAME LOW
PUMA PUMA RBD GAME LOW
PUMA PUMA RBD GAME LOW
PUMA PUMA RBD GAME LOW
Код на производ: 386373-07
PUMA

PUMA PUMA RBD GAME LOW

Код на производ: 386373-07
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 42.5 42.5
  • 43 43
  • 45 45
  • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 369573-01
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392326-06
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
PUMA PUMA PUMA RBD GAME LOW
Патики
PUMA PUMA PUMA RBD GAME LOW