за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
NIKE Run Swift 3
Код на производ: DR2695-002
NIKE

NIKE Run Swift 3

Код на производ: DR2695-002
Машките патики за трчање Nike Run Swift 3 ви нудат безрезервна поддршка и посветеност. Тие можат да ви помогнат да поминете лесни три километри на крајот од денот или интензивни два на патеката, со модифициран дизајн кој обезбедува поддршка, издржливост и удобност. Тоа ќе ви помогне да поминете кратки растојанија, се разбира, но исто така ќе ве одведе од точката А до точката Б додека се движите низ постојано променливите ритми на секојдневниот живот. Влошките од пена обезбедуваат меко чувство под нозете. Поголемата висина на пената ви дава чувство на кадифен при секој чекор, додека мрежестиот дел над прстите обезбедува одлична дишеност. Врвките Flywire помагаат да ги обезбедите вашите стапала и обезбедува поддршка и стабилност. Гумен ѓон со флексибилни жлебови обезбедува одлично држење. Спецификации: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Flywire технологија Горен дел кој дише Зајакнување во пределот на петицата Лого на Nike Среден ѓон од пена Гумен ѓон со флексибилни жлебови.
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките патики за трчање Nike Run Swift 3 ви нудат безрезервна поддршка и посветеност. Тие можат да ви помогнат да поминете лесни три километри на крајот од денот или интензивни два на патеката, со модифициран дизајн кој обезбедува поддршка, издржливост и удобност. Тоа ќе ви помогне да поминете кратки растојанија, се разбира, но исто така ќе ве одведе од точката А до точката Б додека се движите низ постојано променливите ритми на секојдневниот живот. Влошките од пена обезбедуваат меко чувство под нозете. Поголемата висина на пената ви дава чувство на кадифен при секој чекор, додека мрежестиот дел над прстите обезбедува одлична дишеност. Врвките Flywire помагаат да ги обезбедите вашите стапала и обезбедува поддршка и стабилност. Гумен ѓон со флексибилни жлебови обезбедува одлично држење.
Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Flywire технологија
 • Горен дел кој дише
 • Зајакнување во пределот на петицата
 • Лого на Nike
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон со флексибилни жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики DH0623-200
  11.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Run Swift 3
  Патики
  NIKE Run Swift 3