за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
adidas X_PLRPHASE
Код на производ: IG4779
adidas

adidas X_PLRPHASE

Код на производ: IG4779
Код на производителот: LZY07
Нека супер мекото амортизирање во овие патики на adidas ви биде потсетник да застанете и да испуштите малку свеж воздух. Најдете парк во друг дел од градот, тргнете по нова рута до канцеларијата и со секој чекор ќе направите нова авантура со овие патики на adidas. Овие патики се дизајнирани така што ќе можете да се движите во текот на денот и да уживате во удобност. Средниот ѓон BOOST и BOUNCE обезбедува подобро амортизирање и неоспорен комфор и го олеснува секој чекор. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Среден ѓон BOOST и BOUNCE Мрежест горен дел Гумен ѓон.
7.388 ДЕН
7.388 ДЕН
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Нека супер мекото амортизирање во овие патики на adidas ви биде потсетник да застанете и да испуштите малку свеж воздух. Најдете парк во друг дел од градот, тргнете по нова рута до канцеларијата и со секој чекор ќе направите нова авантура со овие патики на adidas. Овие патики се дизајнирани така што ќе можете да се движите во текот на денот и да уживате во удобност. Средниот ѓон BOOST и BOUNCE обезбедува подобро амортизирање и неоспорен комфор и го олеснува секој чекор.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Среден ѓон BOOST и BOUNCE
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas X_PLRPHASE
  Патики
  adidas X_PLRPHASE