за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
Код на производ: FB3058-100
NIKE

NIKE Air Max Excee

Код на производ: FB3058-100
Nike Air Max Excee се lifestyle патики за тинејџери која го оживува стилот од 90-тите. Кога ќе ги облечете овие патики, се чувствувате како да одите по облаци. Горниот дел од вистинската и синтетичка кожа ги прави издржливи, додека мрежестото платно обезбедува дишење и зашиени детали за полиран изглед. Единицата Air Max со мека пена обезбедува лесен комфор, додека гумената обвивка околу единицата Air и логото Air Max на петицата покажуваат дека се инспирирани од 90-тите. Добро познатиот модел во ново издание и безвременска удобност ќе го направат овој модел на патики незаменлив. Спецификација: Lifestyle патики за тинејџери Плиток профил Врвки Горен дел од синтетичка и вистинска кожа Единица за воздух Air Max Гумен ѓон.
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Excee се lifestyle патики за тинејџери која го оживува стилот од 90-тите. Кога ќе ги облечете овие патики, се чувствувате како да одите по облаци. Горниот дел од вистинската и синтетичка кожа ги прави издржливи, додека мрежестото платно обезбедува дишење и зашиени детали за полиран изглед. Единицата Air Max со мека пена обезбедува лесен комфор, додека гумената обвивка околу единицата Air и логото Air Max на петицата покажуваат дека се инспирирани од 90-тите. Добро познатиот модел во ново издание и безвременска удобност ќе го направат овој модел на патики незаменлив.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за тинејџери
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка и вистинска кожа
 • Единица за воздух Air Max
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9199-002
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB8031-100
  6.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DA2776-800
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air Max Excee
  Патики
  NIKE Air Max Excee