за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
NIKE Precision 6
Код на производ: DD9535-008
NIKE

NIKE Precision 6

Код на производ: DD9535-008
Создадете простор, застанете во миг, шутирајте на кошот - сето тоа во унисекс кошаркарските патики Nike Precision 6. Тие се дизајнирани да им овозможат на брзите играчи да ја менуваат брзината и насоката додека одржуваат максимална контрола. Средниот ѓон од обликувана пена е мек и обезбедува поддршка и амортизирање за континуирано играње. Видливиот исечок во пената помага да се намали тежината. Надворешниот ѓон од гума со модел од шевронен обезбедува влечење во повеќе насоки, одлично за играчи кои се потпираат на нивната брзина. Гумата од страната на предната страна обезбедува влечење на рабовите. Ниската потпетица обезбедува максимална слобода на движење и подвижност на зглобовите. Освеженото позиционирање на врвките ви овозможува да останете сигурни во патиките и без одвлекување на вниманието. Кошаркарските патики Nike Precision 6 унисекс ви овозможуваат да го извлечете максимумот од вашите вештини. Спецификација: Унисекс кошаркарски патики Лого на Nike Плиток профил Врвки Обликуван среден ѓон од пена Гумен ѓон со дезен.
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Создадете простор, застанете во миг, шутирајте на кошот - сето тоа во унисекс кошаркарските патики Nike Precision 6. Тие се дизајнирани да им овозможат на брзите играчи да ја менуваат брзината и насоката додека одржуваат максимална контрола. Средниот ѓон од обликувана пена е мек и обезбедува поддршка и амортизирање за континуирано играње. Видливиот исечок во пената помага да се намали тежината. Надворешниот ѓон од гума со модел од шевронен обезбедува влечење во повеќе насоки, одлично за играчи кои се потпираат на нивната брзина. Гумата од страната на предната страна обезбедува влечење на рабовите. Ниската потпетица обезбедува максимална слобода на движење и подвижност на зглобовите. Освеженото позиционирање на врвките ви овозможува да останете сигурни во патиките и без одвлекување на вниманието. Кошаркарските патики Nike Precision 6 унисекс ви овозможуваат да го извлечете максимумот од вашите вештини.
Спецификација:

 • Унисекс кошаркарски патики
 • Лого на Nike
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Обликуван среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон со дезен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV1193-901
  9.354 ДЕН
  Заштеда 40%
  15.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DX4985-002
  9.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH1537-003
  6.834 ДЕН
  Заштеда 40%
  11.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Precision 6
  Патики
  NIKE Precision 6