за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
CHAMPION Andy
Код на производ: S22087-WW001
CHAMPION

CHAMPION Andy

Код на производ: S22087-WW001
Машките lifestyle патики Champion Andy го носат изгледот на класичните спортски патики и безброј опции за стајлинг. Доколку сакате еден модел кој ги покрива сите ваши дневни потреби за спортски патики, тогаш овие се тие. Тие се дизајнирани да обезбедат удобност на вашето стапало за време на сите дневни активности. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа која лесно се чисти и одржува. Phylon ѓон во комбинација со гума обезбедува одлично држење и мек притисок. Логото Champion ја зголемува едноставноста на моделот. Спецификација: Lifestyle машки патики Champion лого Плиток профил Врвки Состав на горниот дел: полиуретан Ѓон: PHYLON, гума.
3.190 ДЕН
3.190 ДЕН
2.711 ДЕН
Заштеда: 479 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 40 25.5
 • 41 41 26.5
 • 42 42 27
 • 43 43 28
 • 44 44 28.5
 • 45 45 29
 • 46 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките lifestyle патики Champion Andy го носат изгледот на класичните спортски патики и безброј опции за стајлинг. Доколку сакате еден модел кој ги покрива сите ваши дневни потреби за спортски патики, тогаш овие се тие. Тие се дизајнирани да обезбедат удобност на вашето стапало за време на сите дневни активности. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа која лесно се чисти и одржува. Phylon ѓон во комбинација со гума обезбедува одлично држење и мек притисок. Логото Champion ја зголемува едноставноста на моделот.
Спецификација:

 • Lifestyle машки патики
 • Champion лого
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Состав на горниот дел: полиуретан
 • Ѓон: PHYLON, гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  CHAMPION Andy
  Патики
  CHAMPION Andy