за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
NIKE Court Borough Low Recraft
Код на производ: DV5458-105
NIKE

NIKE Court Borough Low Recraft

Код на производ: DV5458-105
Nike Court Borough Low Recraft е унисекс патика за бебиња со познат изглед. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Тие обезбедуваат лесен комфор кој е лесен за носење. Редизајнираниот дел од палецот и средината на стапалото им дава на вашите стапала малку повеќе простор. Горниот дел од синтетичка кожа е направен од мешавина на рециклирани материјали за издржливост и долговечност. Дупната текстура на овие патики овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и стабилност на различни површини, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Овие патики се одличен избор за вашето бебе и сигурно ќе бидат удобни во нив цел ден. Спецификација: Бебешки патики Горен дел од синтетичка кожа Мешавина од рециклиран материјал Редизајнирана област на прстите и средината на стапалото Гумен ѓон.
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Court Borough Low Recraft е унисекс патика за бебиња со познат изглед. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Тие обезбедуваат лесен комфор кој е лесен за носење. Редизајнираниот дел од палецот и средината на стапалото им дава на вашите стапала малку повеќе простор. Горниот дел од синтетичка кожа е направен од мешавина на рециклирани материјали за издржливост и долговечност. Дупната текстура на овие патики овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и стабилност на различни површини, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Овие патики се одличен избор за вашето бебе и сигурно ќе бидат удобни во нив цел ден.
Спецификација:

 • Бебешки патики
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Мешавина од рециклиран материјал
 • Редизајнирана област на прстите и средината на стапалото
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Court Borough Low Recraft
  Патики
  NIKE Court Borough Low Recraft