за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
NIKE Star Runner 4
Код на производ: DX7615-600
NIKE

NIKE Star Runner 4

Код на производ: DX7615-600
Nike Star Runner 4 се патики за трчање наменети за момчиња и девојчиња. Овие разновидни патики се совршени за сите ваши активности, од трчање до скокање до играње. Тие ви даваат издржливост и дишење таму каде што ви е најпотребно, со неверојатна флексибилност и удобност при секој чекор. Горниот дел е изработен од комбинација на синтетичка кожа и мрежен материјал. Меката перница на средниот ѓон го ублажува притисокот врз површината и обезбедува удобност при секој чекор. Јазичето на јазикот го олеснува облекувањето и соблекувањето. Гумениот ѓон со флексибилни делови го следи природното движење на стапалото и обезбедува оптимална тракција. Облечете ги овие патики за трчање Nike и тргнете во нови детски авантури. Спецификација: Детски патики за трчање за момчиња и девојчиња Горниот дел е комбинација од синтетичка кожа и мрежа Јазик за повлекување Горен дел: текстилен, синтетички Мека перница во средниот ѓон Гумен ѓон.
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Star Runner 4 се патики за трчање наменети за момчиња и девојчиња. Овие разновидни патики се совршени за сите ваши активности, од трчање до скокање до играње. Тие ви даваат издржливост и дишење таму каде што ви е најпотребно, со неверојатна флексибилност и удобност при секој чекор. Горниот дел е изработен од комбинација на синтетичка кожа и мрежен материјал. Меката перница на средниот ѓон го ублажува притисокот врз површината и обезбедува удобност при секој чекор. Јазичето на јазикот го олеснува облекувањето и соблекувањето. Гумениот ѓон со флексибилни делови го следи природното движење на стапалото и обезбедува оптимална тракција. Облечете ги овие патики за трчање Nike и тргнете во нови детски авантури. Спецификација:

 • Детски патики за трчање за момчиња и девојчиња
 • Горниот дел е комбинација од синтетичка кожа и мрежа
 • Јазик за повлекување
 • Горен дел: текстилен, синтетички
 • Мека перница во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9199-002
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB8031-100
  6.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Патики DA2776-800
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Star Runner 4
  Патики
  NIKE Star Runner 4