за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
Код на производ: DH7723-401
NIKE

NIKE Streetgato

Код на производ: DH7723-401
Nike Streetgato се детски патики за фудбал бидејќи сè и секогаш е подредено на играта. Покажете спортски дух и доминирајте на улица или на терен. Дизајнот ги комбинира врвните перформанси со детали кои одговараат на урбаниот моден тренд, така што секогаш сте подготвени да тргнете на теренот и да играте. Редизајнираниот ѓон ви помага да ја играте вашата најдобра игра досега. Адхезијата на површината е прилагодена на вашата брзина и дриблинг. Кожниот горен дел што се превртува нуди уникатен изглед без разлика дали носите фудбалски дрес или вашата омилена маичка Nike. Спецификација: Детски патики за фудбал Врвки Лого на Nike Плиток профил Состав на горниот дел: кожа Гумен ѓон.
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Streetgato се детски патики за фудбал бидејќи сè и секогаш е подредено на играта. Покажете спортски дух и доминирајте на улица или на терен. Дизајнот ги комбинира врвните перформанси со детали кои одговараат на урбаниот моден тренд, така што секогаш сте подготвени да тргнете на теренот и да играте. Редизајнираниот ѓон ви помага да ја играте вашата најдобра игра досега. Адхезијата на површината е прилагодена на вашата брзина и дриблинг. Кожниот горен дел што се превртува нуди уникатен изглед без разлика дали носите фудбалски дрес или вашата омилена маичка Nike.
Спецификација:

 • Детски патики за фудбал
 • Врвки
 • Лого на Nike
 • Плиток профил
 • Состав на горниот дел: кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  NIKE Streetgato
  Патики
  NIKE Streetgato